:: INFO ::
DVDInfo.be >> Algemene Informatie
Algemene Informatie
DVD Info vond zijn oorsprong in juni 1998 toen filmliefhebber Serge Van Cauwenbergh een Engelstalige website uit de grond stampte, volledig gewijd aan dvd. Gestaag groeide de website uit, maar in augustus 2000 werd deze stopgezet om een Nederlandstalige versie op te bouwen zoals jullie die de dag van vandaag kennen. Nadien werd ook een eigen domeinnaam aangevraagd. Sindsdien werd de website drie maal in een nieuw kleedje gestoken. Sinds de zomer van 2004 draaien we op een nieuwe server en is de website geheel in PHP en MySQL uitgewerkt. De gehele layout werd herzien in 2007, met het oog op de nieuwe generatie digitaal entertainment.

Voor vragen, opmerkingen, suggesties kunt u ons uiteraard bereiken via e-mail.

Algemeen:
Vragen, opmerkingen, suggesties: redactie@dvdinfo.be

Hoofdredacteur:
Werner Peeters: werner@dvdinfo.be

Co-hoofdredacteur:
William Liénard: william@dvdinfo.be

Redactie:
Werner Peeters: werner@dvdinfo.be
Hans De Bisschop: hans@dvdinfo.be
Didier Becu: didier@dvdinfo.be
Dieter Rogiers: dieter@dvdinfo.be
Michael Deckers: michael2@dvdinfo.be
William Liénard: william@dvdinfo.be
Bart Carteur: bart@dvdinfo.be

Technisch onderhoud PHP/MySQL-Database:
Hans De Bisschop: hans@dvdinfo.be

Layout en vormgeving:
Scaramanga Productions: hans@dvdinfo.be